Ремонт холодильників Тернопіль

Ремонт холодильників Тернопіль

Холодильник на території СРСР з'явився в 1937 році. Перша партія становила біля декілька тисяч одиниць, більшість з них пропрацювали понад 50 років. Деякі моделі до сих пір, незважаючи на величезний термін експлуатації, знаходяться в робочому стані і відмінно функціонують. Через використання великої кількості якісного металу, його вартість була досить високою, тому не кожна сім'я була в змозі його придбати. Через 25 років холодильником користувалося всього 5 % сімей Радянського Союзу, коли в Італії - 20 %, а в США - 98 %. Сьогодні холодильник мають близько 97 % сімей України. Він є обладнанням першої необхідності. Адже складно собі уявити, як наші пращури зберігали швидкопсувні продукти влітку в спеку.

У сучасні дні прогрес пішов далеко вперед. Сучасний холодильник має різний об’єм і габарити, додаткові можливості і функції, різні кольори і дизайн . Але, не дивлячись на всі перетворення холодильника, він, як і вся техніка, може вийти з ладу. Ви на вірному шляху, якщо саме на нашому сайті прагнете знайти якісного фахівця або компанію, яка здійснює ремонт холодильників. Тернопіль - одне з найбільших міст Західної України. Звичайно, він має безліч фахівців, майстрів і професіоналів. На нашому сайті розміщені пропозиції тільки від тих компаній, які є професіоналами своєї справи, тому швидко і якісно виконують ремонт холодильників в Тернополі на дому.

Лучшие бренды холодильников:
Ardo Ariston Atlant Beko Bosch Candy Electrolux Gorenje Hitachi Hotpoint-Ariston Indesit Korting LG Liebherr Mora Nord Panasonic Samsung Sharp Siemens Snaige Swizer Vestfrost Whirlpool Zanussi Зил-Москва
Телефон:
(066) 861-41-53 , (096) 697-27-45
Услуги:
Ремонт холодильників та морозілок у Вас вдома, в день виклику в Тернополі
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
вул.В.Великого 7/172,  смотреть на карте.
Услуги:
В роботі використовуємо інноваційні технології. Гарантія. Швидко, якісно та за розумну вартість.
Услуги:
Сервисный центр холодильников LG.
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
Бережанська вул
Услуги:
ремонт пральних машин, холодильників на дому, Тернопіль
Написать сообщение
Подробнее
Услуги:
Ремонт холодильників Тернопіль. Виклик майстра додому для ремонту Вашого холодильника в Тернополі. Ремонт холодильника недорого
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
Услуги:
067 20 82 383 -Тарас. Ремонт холодильників усіх марок у замовника. Виїзд до замовника на дім. Виїжджаємо також у
Написать сообщение
Подробнее
Услуги:
Сервісний центр ремонтує будь-яку поломку холодильника у замовника вдома за короткі терміни і за
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
Услуги:
Ремонт холодильників. Виклик. Гарантія. Виїзд у район.
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
В.Великого ,7,  смотреть на карте.
Услуги:
Ремонт холодильників
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
м.Тернопіль
Услуги:
Ремонт холодильників з виїздом до клієнта. Якісно. Письмова гарантія на роботу. Виклик майстра по місту
Написать сообщение
Подробнее
Добавить объявление
28.07.2016
Бесполезная прокладка между мастером и клиентом,к тому же дерущая нереальные цены.Обращаясь к этому диспетчеру,вы переплачиваете 200-300 гривен ,гарантий никаких не дают,ищите мастера напрямую!
27.07.2015
Спасибо мастеру за работу! холодильник теперь отлично работает.
17.01.2015
Ремонтировали холодильник Атлант, на дому заправили хладогентом (справились за 40 мин). Холодильник работает, мастеру спасибо!
28.08.2014
Холодильник поламався дуже невчасно - за тиждень до ювілею чоловіка, коли він був уже забитий продуктами. Інші фірми з ремонту обіцяли приїхати через пару днів або пропонували везти холодильник до них. Тільки тут погодилися надіслати майстра в той же день. Дякую!