Ремонт холодильников Львов

На сегодняшний день на потребительских рынках нашей страны с каждым днем можно увидеть все больше новых моделей холодильников, холодильных установок и витрин, в которых, безусловно, используются более новые технологии, фреоны и масла.

Ни для кого не будет секретом, что холодильники в повседневной жизни используются не только в быту, но также и во всех сферах промышленности. А для того, чтобы холодильники и другие холодильные установки постоянно находились в рабочем состоянии, их время от времени нужно ремонтировать.

Наши компании предоставляют все виды услуг по ремонту холодильников во Львове, кроме того, наши мастера специализируются на ремонте холодильников на дому. Такой вид ремонта, безусловно, пользуется спросом за счет того, что, в первую очередь, мы экономим деньги наших клиентов на доставке холодильника в нашу мастерскую, во-вторых, наши высококвалифицированные специалисты смогут провести диагностику и выявить поломку у вас на глазах. Не менее важным является тот факт, что наш мастер приедет к вам в любое удобное для вас время, даже если это будет праздничный день или просто выходной. Но если вы все-таки предпочитаете, чтобы ремонт вашей техники был произведен в стационаре, мы ничего не имеем против - наши консультанты расскажут вам в телефонном режиме обо всех основных правилах, которые нужно в обязательном порядке соблюдать при перевозке техники, дабы избежать еще и внутренних поломок мотор - компрессора.

При необходимости проведения гарантийного ремонта, Вам стоит просто позвонить в один из наших сервисных центров, и уже через несколько часов мастер будет у вас дома.

Лучшие бренды холодильников:
Ardo Ariston Atlant Beko Bosch Candy Electrolux Gorenje Hitachi Hotpoint-Ariston Indesit Korting LG Liebherr Mora Nord Panasonic Samsung Sharp Siemens Snaige Swizer Vestfrost Whirlpool Zanussi Зил-Москва
Телефон:
(032)253 4356 , (098)880 6167 , (099)793 3061 , (093)167 4167 ,
Адрес:
Львів, Львовская область, Украина,  смотреть на карте.
Услуги:
Ремонт холодильника у Львові будь якої складності з виїздом майстра в зручний для Вас час
Написать сообщение
Подробнее
Телефон:
247-56-66 , (099) 029-24-98
Услуги:
Ремонт холодильників всіх марок на Дому за 1 день з гарантією . Висока якість,помірні ціни,термінове
Телефон:
(050) 688-37-94 , (096) 696-99-07
Услуги:
Ремонт холодильників та морозілок у Вас вдома, в день виклику у Львові
Написать сообщение
Подробнее
Услуги:
Ремонт холодильников Львов. Мастер по ремонту холодильников на дому в Львове.
Услуги:
Ремонт бытовых холодильников любой марки и года выпуска. Гарантия, низкие цены, выезд на дом.
Услуги:
Ремонт холодильників і морозильників, всіх марок, вдома в замовника у Львові. Гарантія. Недорого.
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
городоцька,19,  смотреть на карте.
Услуги:
Ремонт холодильників і морозильників, всіх марок, вдома в замовника у Львові. Гарантія. Недорого.
Написать сообщение
Подробнее
Услуги:
Ремонт бытовой техники
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
Львов, ул. Пасечная, 89,  смотреть на карте.
Услуги:
Качественный ремонт холодильников и других видов бытовой техники. Продажа холодильников из Германии и стран западной
Написать сообщение
Подробнее
Услуги:
Ремонт холодильників Львів. Виклик майстра додому для ремонту Вашого холодильника у Львові. Ремонт холодильника недорого
Написать сообщение
Подробнее
Добавить объявление
Отзыв о: CLIMALAND Ref.Service
05.07.2018
У мене вийшов з ладу старенький холодильник. Зверталась у декілька компаній – гроші потратила , а результату не було. Думала, що холодильник доведеться викинути, але натрапила в інтернеті на сайт компанії Climaland. Вирішила звернутись за допомогою до них і не пожаліла. Майстри знатоки своєї справи. Буквально вдихнули нове життя в мій Bosch. Приїхали, зробили повну діагностику холодильника і не просто знайшли поломку, а й встановили причину її виникнення. На наступний день приїхали зі всім необхідним обладнанням і швидко його відремонтували. Окрім усунення несправності провірили і провели налаштування інших вузлів холодильника. Ремонт закінчили тільки після того, як переконались в працездатності відремонтованого агрегата. Дали рекомендації щодо подальшої експлуатації. Майстри цієї компанії ввічливі, акуратні і пунктуальні, діють як злагоджена дружна команда. Одним словом, справжні ПРОФЕСІОНАЛИ своєї справи, яким можна довірити свою техніку. Величезне їм спасибі за бездоганно проведений ремонт.
Отзыв о: CLIMALAND Ref.Service
01.07.2018
Хочу подякувати майстрам за відмінну роботу. Холодильник Toshiba не дуже присутній на ринку, тому і сервісу по обслуговуванню практично немає. Тим більше по області. Але майстри відповіли на замовлення, не полінувались приїхати і що головне - відшукали причину поломки та ліквідували її, що підтверджує відповідальність до результатів своєї роботи, не дивлячись на затрачений час по причині віддаленості від Львова та обмеженій кількості інформації по сервісному обслуговуванню даної моделі холодильника. Тому якщо хочете щоб ваш холодильник ще послужив вам - звертайтесь в сервісний центр Climalend.
Отзыв о: CLIMALAND Ref.Service
27.05.2018
Хороший сервісний центр, допомогли відремонувати морозильну камеру яка працювала без перестанку та не виключалась. Там працюють люди які розуміються на техніці, результатом роботи задоволений, так що при необхідності звертайтесь впевнений вони вам допоможуть.
25.05.2018
А хвірма де?в Києві у комуналці?
Отзыв о: CLIMALAND Ref.Service
14.05.2018
Дякуємо за чудову роботу,тепер після кап.ремонту наш 9-тирічний Lippher отримав друге життя і сподіваємось прослужить ще довго.Дуже професійний і оперативний підхід до роботи.А також порядність і справді знання своєї справи,що як вияснилось рідкість.З приводу тієїж поломки ми спершу викликали іншого майстра,який просто усунув один з наслідків поломки,но не саму причину і тому через два тижні все повторилось.Тепер все працює відмінно.Ще раз дякуємо за чудово виконану роботу.
Отзыв о: CLIMALAND Ref.Service
21.04.2018
Большое спасибо мастерам! Вежливые, аккуратные и профессионалы своего дела. Приехали в удобное для меня время. Быстро установили в чем проблема. Дали рекомендации по дальнейшей эксплуатации холодильника. Ремонт не занял много времени. Рекомендую.
Отзыв о: CLIMALAND Ref.Service
18.04.2018
Отлично сработали. Без лишних движений. Пришли, продиагностировали, отремонтировали. Дали консультацию. Аккуратные. Внимание обратил на инструментарий и ящики. Все чистенько. За собой убрали. Холодильник ожил и радует владельца. Спасибо.
Отзыв о: CLIMALAND Ref.Service
23.03.2018
Дуже приємні та компетентні майстри, готові прийти на допомогу. Все супер - величезне спасибі!
21.03.2018
Хочу висловити дуже велику подяку фахівцю з ремонту холодильників компанії Сервіс Побут за ремонтхолодильника Аристон. Щойно вранці розповіла про проблему, а ввечері вже все працювало як годинник. До цього, напередодні зверталася в інший серв.центр - взагалі не правильно визначили поломку, весь день на смарку, втрачені нерви, ще й гроші за виїзд майстра заплатила… Ще раз спасибі хлопцям з Сервіс Побуту за професійну роботу!