Ремонт холодильников Львов

На сегодняшний день на потребительских рынках нашей страны с каждым днем можно увидеть все больше новых моделей холодильников, холодильных установок и витрин, в которых, безусловно, используются более новые технологии, фреоны и масла.

Ни для кого не будет секретом, что холодильники в повседневной жизни используются не только в быту, но также и во всех сферах промышленности. А для того, чтобы холодильники и другие холодильные установки постоянно находились в рабочем состоянии, их время от времени нужно ремонтировать.

Наши компании предоставляют все виды услуг по ремонту холодильников во Львове, кроме того, наши мастера специализируются на ремонте холодильников на дому. Такой вид ремонта, безусловно, пользуется спросом за счет того, что, в первую очередь, мы экономим деньги наших клиентов на доставке холодильника в нашу мастерскую, во-вторых, наши высококвалифицированные специалисты смогут провести диагностику и выявить поломку у вас на глазах. Не менее важным является тот факт, что наш мастер приедет к вам в любое удобное для вас время, даже если это будет праздничный день или просто выходной. Но если вы все-таки предпочитаете, чтобы ремонт вашей техники был произведен в стационаре, мы ничего не имеем против - наши консультанты расскажут вам в телефонном режиме обо всех основных правилах, которые нужно в обязательном порядке соблюдать при перевозке техники, дабы избежать еще и внутренних поломок мотор - компрессора.

При необходимости проведения гарантийного ремонта, Вам стоит просто позвонить в один из наших сервисных центров, и уже через несколько часов мастер будет у вас дома.

Лучшие бренды холодильников:
Ardo Ariston Atlant Beko Bosch Candy Electrolux Gorenje Hitachi Hotpoint-Ariston Indesit Korting LG Liebherr Mora Nord Panasonic Samsung Sharp Siemens Snaige Swizer Vestfrost Whirlpool Zanussi Зил-Москва
Телефон:
(098)8806167 , (099)7933061 , (093)1674167
Адрес:
ул.Шевченко 370А
Услуги:
Ремонт холодильника во Львове любой сложности с выездом мастера в удобное для Вас время. . .
Написать сообщение
Подробнее
Телефон:
247-56-66 , (099)0292-498
Услуги:
Ремонт холодильників всіх марок з гарантією. Висока якість,помірні ціни,термінове виконання замовлення у зручний
Услуги:
Ремонт холодильников Львов. Мастер по ремонту холодильников на дому в Львове.
Услуги:
Ремонт бытовых холодильников любой марки и года выпуска. Гарантия, низкие цены, выезд на дом.
Услуги:
Ремонт холодильників і морозильників, всіх марок, вдома в замовника у Львові. Гарантія. Недорого.
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
городоцька,19,  смотреть на карте.
Услуги:
Ремонт холодильників і морозильників, всіх марок, вдома в замовника у Львові. Гарантія. Недорого.
Написать сообщение
Подробнее
Услуги:
Ремонт бытовой техники
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
Львов, ул. Пасечная, 89,  смотреть на карте.
Услуги:
Качественный ремонт холодильников и других видов бытовой техники. Продажа холодильников из Германии и стран западной
Написать сообщение
Подробнее
Услуги:
Ремонт холодильників Львів. Виклик майстра додому для ремонту Вашого холодильника у Львові. Ремонт холодильника недорого
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
пр.Ч.Калини,109,  смотреть на карте.
Услуги:
Гарантійний та післягарантійний ремонт побутової техніки, продаж запчастин
Написать сообщение
Подробнее
Добавить объявление
Отзыв о: CLIMALAND
17.02.2018
Все супер! Звернувся, зробили діагностику. Запропонували варіанти вирішення. Я обрав - зробили день в день. Дуже задоволений якістю, а особливо швидкістю! Дякую!
Отзыв о: CLIMALAND
03.02.2018
Велика подяка цим чудовим майстрам!! Капітальний ремонт дав друге життя нашому 5-річному Sneige. Очікуємо ще довгих років роботи!! Ставлю найвищий бал за усіма параметрами: - професійність - набір інструментів і додаткового обладнання для ремонту і перевірки просто вражає. Все у порядку і в гарноми стані. - якість комплектуючих - поставили нам австійський компресор. Тепер краще морозить, і працює тихіше, ніж коли був новий )) - якість роботи - все виконано надзвичайно акуратно. Велика увага до дрібниць. Прочистили систему, після ремонту ввели у робочий режим. Від А до Я )) - зручність - ремонт вдома, без вивозу в майстерню - це велика перевага. Вся "магія" відбувається у вашій присутності ))) - компетентність - пояснили причини, можливі варіанти і різні нюанси. Дали рекомендації щодо експлуатації. - спілкування - найкраще ставлення від першого дзвінка на фірму і до кінцевого розрахунку - зрозуміло, ввічливо і приємно! У разі потреби тепер буду звертатися тільки до них, і друзям рекомендувати. Дякую велике!
Отзыв о: CLIMALAND
25.01.2018
Десять з десяти! Дякуємо за роботу, витягли старий холодильник з того світу, дуже ввічливі і приємні майстри, по інструментах, підходу до роботи одразу видно що профі, приємно мати справу, в разі потреби будемо звертатися тільки до них, рекомендую.
10.12.2017
Був в мене цей "майстер"" перше що мене насторожило це те що він приїхав на джипі такому що в нас місцеві бізнесмени таких не мають. За ремонт сказав 2400 я звичайно відмовився то він ще псіхував. Подзвонив до їнших хлопців які зробили холодильник за 1200. Подейкують що його кличка ОЛІГАРХ))
Отзыв о: Holodlviv
10.12.2017
Майстри понктуальні і надзвичайно добре впоралися з роботою холодильника. Хлопці дійсно добре виконують свою роботу на всі 100%. Велике Вам дякую! З повагою Уляна.
Отзыв о: Holodlviv
10.12.2017
Майстри понктуальні і надзвичайно добре впоралися з роботою холодильника. Хлопці дійсно добре виконують свою роботу на всі 100%. Велике Вам дякую! З повагою Уляна.
Отзыв о: CLIMALAND
25.11.2017
Дякую хлопцям, виручили. Інші майстри в один голос казали, що холодильник не підлягає ремонту. А тут пунктуально прийшли, швидко з ремонтували, виписали гарантію. Дуже приємні і ввічливі майстри. Дякуєм ще раз!
Отзыв о: B.L.electroniks
18.10.2017
Прийшли відремонтували, дуже вдячен професіоналізмом маїстрив!!!!
Отзыв о: CLIMALAND
05.10.2017
Щиро дякую за роботу! Мав велике задоволення спостерігати за роботою майстрів! Робили ремонт холодильника Вірпул в Червонограді. Подзвонив в середу, а в четверг приїхали. Все чітко, професійно, педантично. Це дійсно сервіс! Рекомендую! Тут дехто каже що дорого,але це так само як в поїзді-є плацкарт,є купе,а є люкс. Так це люкс. Ще раз дякую! До речі вони ще і цікаві співрозмовники)