Ремонт холодильників Львів

Холодильник — невід'ємна складова будь-якої кухні сучасного господаря. В наш час напівфабрикатів та продуктів швидкого приготування просто неможливо довгий час утримувати їжу при кімнатній температурі, особливо влітку, під час жаркої та посушливої погоди. Здавна наші пращури використовували природньо прохолодні місця для зберігання продуктів. В наш час на допомогу прийшли сучасні технології у вигляді компактних,економних та безшумних холодильників.

На жаль, яким би сучасним та високотехнологічним не було обладнання, якою би надійною та відомою не була компанія-виробник, це обладнання може зламатися у будь-який, самий незручний момент. Що ж можна зробити в такому випадку? Ми не радимо вам намагатися лагодити ваш холодильник самостійно. Відсутність досвіду в цій сфері може призвести до несподіваних наслідків. Кращий вихід — звернутися до спеціалістів.

На нашому сайті ви знайдете повний перелік спеціалізованих компаній, які надають свої послуги в цій області. Всі сервісні центри, контакти котрих ви знайдете на нашому сайті, пропонують лише якісний ремонт холодильників. Львів — сучасне європейське місто, відповідно, і до роботи з обладнанням тут потрібно ставитися таким же чином. За вашим бажанням холодильник можуть оглянути у сервісному центрі. Якщо ви не знаєте, яким чином техніку можна транспортувати до сервісного центру, майстри обраної вами компанії надають приємну послугу — ремонт холодильників у Львові на дому.

Лучшие бренды холодильников:
Ardo Ariston Atlant Beko Bosch Candy Electrolux Gorenje Hitachi Hotpoint-Ariston Indesit Korting LG Liebherr Mora Nord Panasonic Samsung Sharp Siemens Snaige Swizer Vestfrost Whirlpool Zanussi Зил-Москва
Телефон:
(098)8806167 , (099)7933061 , (093)1674167
Адрес:
ул.Шевченко 370А
Услуги:
Ремонт холодильника во Львове любой сложности с выездом мастера в удобное для Вас время. . .
Написать сообщение
Подробнее
Телефон:
247-56-66 , (099)0292-498
Услуги:
Ремонт холодильників всіх марок з гарантією. Висока якість,помірні ціни,термінове виконання замовлення у зручний
Услуги:
Ремонт холодильников Львов. Мастер по ремонту холодильников на дому в Львове.
Услуги:
Ремонт бытовых холодильников любой марки и года выпуска. Гарантия, низкие цены, выезд на дом.
Услуги:
Ремонт холодильників і морозильників, всіх марок, вдома в замовника у Львові. Гарантія. Недорого.
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
городоцька,19,  смотреть на карте.
Услуги:
Ремонт холодильників і морозильників, всіх марок, вдома в замовника у Львові. Гарантія. Недорого.
Написать сообщение
Подробнее
Услуги:
Ремонт бытовой техники
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
Львов, ул. Пасечная, 89,  смотреть на карте.
Услуги:
Качественный ремонт холодильников и других видов бытовой техники. Продажа холодильников из Германии и стран западной
Написать сообщение
Подробнее
Услуги:
Ремонт холодильників Львів. Виклик майстра додому для ремонту Вашого холодильника у Львові. Ремонт холодильника недорого
Написать сообщение
Подробнее
Адрес:
пр.Ч.Калини,109,  смотреть на карте.
Услуги:
Гарантійний та післягарантійний ремонт побутової техніки, продаж запчастин
Написать сообщение
Подробнее
Добавить объявление
Отзыв о: CLIMALAND
18.04.2018
Отлично сработали. Без лишних движений. Пришли, продиагностировали, отремонтировали. Дали консультацию. Аккуратные. Внимание обратил на инструментарий и ящики. Все чистенько. За собой убрали. Холодильник ожил и радует владельца. Спасибо.
Отзыв о: CLIMALAND
23.03.2018
Дуже приємні та компетентні майстри, готові прийти на допомогу. Все супер - величезне спасибі!
21.03.2018
Хочу висловити дуже велику подяку фахівцю з ремонту холодильників компанії Сервіс Побут за ремонтхолодильника Аристон. Щойно вранці розповіла про проблему, а ввечері вже все працювало як годинник. До цього, напередодні зверталася в інший серв.центр - взагалі не правильно визначили поломку, весь день на смарку, втрачені нерви, ще й гроші за виїзд майстра заплатила… Ще раз спасибі хлопцям з Сервіс Побуту за професійну роботу!
21.03.2018
Хочу висловити дуже велику подяку фахівцю з ремонту холодильників компанії Сервіс Побут за ремонтхолодильника Аристон. Щойно вранці розповіла про проблему, а ввечері вже все працювало як годинник. До тогоцього, напередодні зверталася в інший серв.центр - взагалі не правильно визначили поломку, весь день на смарку, втрачены нерви, ще й гроші за виїзд майстра заплатила… Ще раз спасибі хлопцям з Сервіс Побуту за професійну роботу!
19.03.2018
були ці олігархи в мене за роботу здерли за паливо також а холодильник як мав проблему так і має не рекомендую
Отзыв о: CLIMALAND
04.03.2018
Дуже професійна команда, майстри працюють швидко, ввічливі та акуратні. Дякую за хорошу роботу - заміна терморегулятора у старшому Nord холодильнику та консультації по подальшому користуванні + гарантії.
Отзыв о: CLIMALAND
17.02.2018
Все супер! Звернувся, зробили діагностику. Запропонували варіанти вирішення. Я обрав - зробили день в день. Дуже задоволений якістю, а особливо швидкістю! Дякую!
Отзыв о: CLIMALAND
03.02.2018
Велика подяка цим чудовим майстрам!! Капітальний ремонт дав друге життя нашому 5-річному Sneige. Очікуємо ще довгих років роботи!! Ставлю найвищий бал за усіма параметрами: - професійність - набір інструментів і додаткового обладнання для ремонту і перевірки просто вражає. Все у порядку і в гарноми стані. - якість комплектуючих - поставили нам австійський компресор. Тепер краще морозить, і працює тихіше, ніж коли був новий )) - якість роботи - все виконано надзвичайно акуратно. Велика увага до дрібниць. Прочистили систему, після ремонту ввели у робочий режим. Від А до Я )) - зручність - ремонт вдома, без вивозу в майстерню - це велика перевага. Вся "магія" відбувається у вашій присутності ))) - компетентність - пояснили причини, можливі варіанти і різні нюанси. Дали рекомендації щодо експлуатації. - спілкування - найкраще ставлення від першого дзвінка на фірму і до кінцевого розрахунку - зрозуміло, ввічливо і приємно! У разі потреби тепер буду звертатися тільки до них, і друзям рекомендувати. Дякую велике!
Отзыв о: CLIMALAND
25.01.2018
Десять з десяти! Дякуємо за роботу, витягли старий холодильник з того світу, дуже ввічливі і приємні майстри, по інструментах, підходу до роботи одразу видно що профі, приємно мати справу, в разі потреби будемо звертатися тільки до них, рекомендую.