Город: Тернополь
Представитель: Адміністратор
Телефон: +38(068) 30-90-555
+38(099) 43-01-547
+38(063) 33-74-555


Веб-сайт: http://remont-tehniki-na-domy.com.ua/
Деятельность: Сервісний центр ремонтує будь-яку поломку холодильника у замовника вдома за короткі терміни і за прийнятну ціну. Ми пунктуальні і з повагою ставимося до кожного клієнта, даємо гарантію на виконані роботи.
Логотип:
Написать мастеру на e-mail
Описание деятельности предприятия
Сервісний центр ремонтує будь-яку поломку холодильника у замовника вдома за короткі терміни і за прийнятну ціну. Ми пунктуальні і з повагою ставимося до кожного клієнта, даємо гарантію на виконані роботи.

Відремонтуємо як вітчизняні, так і холодильники зарубіжних марок. Виконаємо ремонт холодильників: AEG, Ardo (Ардо), Ariston, Atlant (Атлант), Beko (Беко), Bomann, Bosch, Braun, Candy, Daewoo, DeLonghi, Electrolux (Електролюкс), Gorenje, Haier. Виклик майстра з ремонту холодильників на будинок : Hansa, Hitachi, Hoover, Hotpoint-Ariston, Indesit (Індезіт), Kaiser, LG, Liberton (Лібертон), Liberty. Ремонт холодильника: Liebherr (Лібхер), Miele, Nord, Orion, Panasonic, Pyramida, Rainford, Samsung (Самсунг), Saturn, Schulthess, Sharp, Siemens, Siltal, Smeg, Snaige (Снайге), Stinol. Відремонтуємо холодильники: Toshiba, VestFrost (Вест Фрост), Vitek, Whirlpool, Zanussi, Бірюса, Дніпро, Мінськ, Ока.
Отзывы о компании
Оставьте свой отзыв:
Ваша оценка:
Отправить
Отзывы о данной компании:
Пока не добавлено ни одного отзыва.
← Ремонт холодильників ПП Ремонт холодильників →