Город: Ивано-Франковск
Представитель: Микола Мирославович
Телефон: 066-185-17-75
097-608-89-38
Веб-сайт:
Деятельность: Ремонт холодильників, морозильних камер та пральних машин в м. Івано-Франківську та області з можливістю виїзду майстра додому до замовника.
Логотип:
Написать мастеру на e-mail
Описание деятельности предприятия
Головним завданням нашого персоналу являється виконання всіх робіт по обслуговуванню та ремонту побутової техніки якісно, акуратно і за короткий термін. Наші фахівці виконують оперативне усунення неполадок в роботі Вашої домашньої техніки та електроніки, а також заміну пошкоджених або виведених з ладу механізмів, вузлів та агрегатів з виїздом майстра додому до замовника. Якщо у вас з'явилися неполадки в роботі побутової техніки і ви не знаєте що в цьому випадку потрібно зробити, то Ви завжди можете зателефонувати нашим фахівцям і отримати безкоштовну та ефективну консультацію. Ми забезпечуємо якісне сервісне обслуговування Вашого замовлення в короткий термін, з гарним настроєм і з гарантією на якість виконаних робіт. Виключно якісне і недороге обслуговування в поєднанні з високими професійними навиками і доброзичливістю нашого персоналу робить наших спеціалістів найкращим вибором для ремонту Вашої побутової техніки. Сервісний центр проводить повний спектр побутового ремонту. Швидко, якісно, не дорого і з наданням гарантійного терміну на виконані роботи. Нехай ваша техніка служить вам довго і надійно.

Ремонт холодильників, пральних машин та морозильних камер - це робота для професіоналів. Більшість додаткових поломок техніки появляється саме через те, що хтось пробує відремонтувати техніку самостійно, або звертається не до тих людей, що потрібно. А в нашій майстерні працюють тільки професіонали!!! Ми виконаємо професійний та якісний ремонт будь якого холодильника чи пральної машини різної складності. А головне швидко дешево та якісно. В залежності від складності робіт та затрат часу наші майстри постараються відремонтувати виріб у вас вдома.

Ми співпрацюємо з багатьма виробниками побутової техніки і тому тільки у нас є в наявності оригінальні комплектуючі таких фірм як:

Atlant, Bosch, AEG, Ardo, Nord, Ariston , LG, Beko , Vestfrost, Whirlpool, Gorenje, Exqvisit, Dnepr, Daewoo, Zanussi, ZIL, Indesit, Kaiser, CandyLiebherr, Miele, Minsk, MIR, Oka, Ocean, Orsk, Sawafuji, Samsung, Saratov, Sever, Siemens, Smolensk, Snaige, Stinol, Toshiba, White, Frigidaire, Haier, Hitachi, Sharp, Electrolux, Hansa, Hoover, Ilve, Korting, Maytag, Mora, Restart, Bauknecht, Bompani, Campingaz, Chambrer, De Dietrich, Evgo, Kuppersbusch, LEC, Dako, Liberton, Miyota, Neff, Pozik, Rainford, Rolsen, Sital, Smeg, Снеж, Айсберг, Vestel Transtherm, Vinq , Westinghouse Safe Admiral, Asko.

Мы качественно и в срок выполняем ремонт холодильников в Ивано-Франковске.

Отзывы о компании
Оставьте свой отзыв:
Ваша оценка:
Отправить
Отзывы о данной компании:
26.02.2018
Пральну машину відремонтували після того як дві майстерні сказали що за таке не беруться. МОЛОДЦІ.
27.01.2015
На рахунок пунктуальності згіден з Костею, сказали між 13 і 16 приїхали 16:30 сказали затримались на попередніх ремонтах, На рахунок цін реально нижчі чим в інших( я обдзвонив декілька майстерень) заправити холодильник фреоном тут 400 гривень інші називали суми від 550 до 900, приїхали - зробили. Мають в машині дуже багато різного інструменту та запчастин.
23.01.2015
Сервіс на рівні шарашкіної контори. Мало того, що приїжають не вчасно, так ще робити не починають поки не домовишся окремо. І ціна обслуговування дуже висока.
23.01.2015
Сервіс на рівні шарашкіної контори. Мало того, що приїжають не вчасно, так ще робити не починають поки не домовишся окремо. І ціна обслуговування дуже висока.
19.12.2014
Юра я вам заздрю, що вам поміняли, ( там у них дуже запутано: майстерня і магазин різних власників!!! Хотя моглиб і якось домовлятись... ) як запутано? купили холодильник він не працює. в той самий день позвонили і сказали що холодильник не працює, Домовлятись ? що ви маете на увазі оплатити таксі майстрам , запчастини , вибачитись, що я чекала 10 місяців, а не 12. Заява була ненаписана по одній причині, просили декілька людей, Коля знає.
24.11.2014
Молодці приїхали, відремонтували холодильник. Поміняли мотор - супер. А на рахунок попереднього відгуку п. Оксани там у них дуже запутано: майстерня і магазин різних власників!!! Хотя моглиб і якось домовлятись...
24.11.2014
Молодці приїхали, відремонтували холодильник. Поміняли мотор - супер. А на рахунок попереднього відгуку п. Оксани там у них дуже запутано: майстерня і магазин різних власників!!! Хотя моглиб і якось домовлятись...
03.08.2014
Купили у вас холодильник Atlant, сказали включити через декілька годин , включили а він не працює, майстра чекаємо місяць. Це трошки почекаємо і заява за шахрайство гарантована.
Hladniki. 3.0 из 5 на основе 8 оценок. Всего 8 обзоров от пользователей.
← Ремонт по Заявці Ремонт холодильників →