Город: Львов
Представитель: Хелп Майстер
Телефон: 067 66 44 394
063 39 32 263
Веб-сайт: http://www.helpmaster.in.ua/remont-xolodilnika
Деятельность: ХЕЛП-МАЙСТЕР – ЛЬВІВСЬКА СЛУЖБА РЕМОНТУ НА ДОМУ
Логотип:
Написать мастеру на e-mail
Описание деятельности предприятия
РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ У ЛЬВОВІ НА ДОМУ

Виклик з 8 – 20 год. з пн – сб. Ремонт від 230 грн. Завжди вчасно. Недорого!

Поломка холодильника в будинку – це стихійне лихо. Без нього складно зберегти свіжість продуктів, і зрозуміло, в такій ситуації потрібен не тільки якісний, але і швидкий ремонт. Тому в разі виникнення такої проблеми найкращим виходом стане звернення в наш сервіс ХЕЛП-МАЙСТЕР.

РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ ІМПОРТНОГО ЧИ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА: AEG, Ardo, Atlant, Beko, Bosch, Candy, Daewoo, Delfa, Electrolux, Gorenje, Gunter & Hauer, Hansa, Hitachi, Hotpoint Ariston, Indesit, IP Industrie, Kaiser, Korting, LG, Liebherr, Mora, Nord, Panasonic, Samsung, Sharp, Shivaki, Siemens, Smeg, Snaige, Swizer, Toshiba, Vestel, Vestfrost, Whirlpool, Zanussi.

БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА ПО ТЕЛЕФОНУ:
Не секрет, що кожен із нас бажає не переплачувати за послуги і зберегти свій час. Тому наш майстер в телефонному режимі постарається максимально наскільки це можливо оприділити:
- причину поломки холодильника
- надати інформацію про приблизні витрати на послуги ремонту
- проконсультувати Вас про вартість деталей які будуть потрібні для ремонту

Проте не забувайте, що інколи просто не можливо по телефону зробити діагностику. Пов’язано це може бути з наступним: клієнт не може назвати який у нього холодильник або ж ремонт досить складний і потребує технічної діагностики, яку в телефонному режимі здійснити не можливо.

Отримати безкоштовну діагностику по телефону, а також дізнатись приблизну вартість ремонту можна за номерами: 067 66 44 394 або 063 393 22 63.
Отзывы о компании
Оставьте свой отзыв:
Ваша оценка:
Отправить
Отзывы о данной компании:
Пока не добавлено ни одного отзыва.
← Holodlviv B.L.electroniks →