Город: Черновцы
Адрес: Чехова25
Представитель: Сергій
Телефон: (066)126-88-64
Деятельность: Оперативний і якісний ремонт побутової техніки в Чернівцях! Наша майстерня вже багато років надає свої послуги в галузі ремонту побутової техніки. Ми готові взятися за ремонт Вашої техніки з раннього ранку і до пізнього вечора 7 днів на тиждень, швидко відновивши її працездатність і повну функціональність. Виклик фахівця додому Ми знаємо толк в ремонті і завжди надамо консультації з питань вибору вартості і доцільності ремонту, оберігаючи Вас від зайвих витрат. У зручний для Вас час до Вас приїде наш фахівець, який проведе діагностику і здійснить ремонт без транспортування в майстерню, що заощадить Ваші кошти і Ваш час. Великий стаж роботи і розумні ціни на послуги з ремонту Нам важлива наша репутація та думка кожного клієнта, тому ми робимо свою роботу відповідально і якісно. Довгі роки маючи справу з несправностями побутового обладнання ми отримали багатий досвід і навички по його ремонту, і сьогодні готові впоратися з будь-яким завданням. Гарантія якості На всі роботи по усуненню несправностей і ремонту наша майстерня дає гарантію. Ремонтуємо: пральні машинки посудомийні машинки мультиварки мікрохвильовки бойлера газові та електро плити дрібну побутову техніку (фени, утюги, пилососи і тд)
Логотип:
Написать мастеру на e-mail
Описание деятельности предприятия
Оперативний і якісний ремонт побутової техніки в Чернівцях!

Наша майстерня вже багато років надає свої послуги в галузі ремонту побутової техніки. Ми готові взятися за ремонт Вашої техніки з раннього ранку і до пізнього вечора 7 днів на тиждень, швидко відновивши її працездатність і повну функціональність.

Виклик фахівця додому

Ми знаємо толк в ремонті і завжди надамо консультації з питань вибору вартості і доцільності ремонту, оберігаючи Вас від зайвих витрат. У зручний для Вас час до Вас приїде наш фахівець, який проведе діагностику і здійснить ремонт без транспортування в майстерню, що заощадить Ваші кошти і Ваш час.

Великий стаж роботи і розумні ціни на послуги з ремонту

Нам важлива наша репутація та думка кожного клієнта, тому ми робимо свою роботу відповідально і якісно. Довгі роки маючи справу з несправностями побутового обладнання ми отримали багатий досвід і навички по його ремонту, і сьогодні готові впоратися з будь-яким завданням.

Гарантія якості

На всі роботи по усуненню несправностей і ремонту наша майстерня дає гарантію.

Ремонтуємо:

пральні машинки
посудомийні машинки
мультиварки
мікрохвильовки
бойлера
газові та електро плити
дрібну побутову техніку (фени, утюги, пилососи і тд)
Отзывы о компании
Оставьте свой отзыв:
Ваша оценка:
Отправить
Отзывы о данной компании:
Пока не добавлено ни одного отзыва.
← Ремонт на дому Сервис ``Mastera`` →